logo


Antalya’da Spora Tam Destek

Antalyaspor adı ile su sporlarında mücadele eden Alp Özel ve Murat Yılmaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.

Antalyaspor’un bu yazdan itibaren minik, küçük ve büyük yaş kategorilerinde, başta yüzme olmak üzere bir çok su sporları kategorisinde yer alacağı, belirten Alp Özel ve Murat Yılmaz, Başkan Hakan Tütüncü’nün de tesis desteği vereceğinden dolayı teşekkür ettiler. Her kesimin spor yapmasına büyük önem verdiklerini işaret eden Başkan Tütüncü, yaz spor okulları ile Kepezli çocuklara, profesyonel takımların kullandığı tesisler de spor yapma imkânı sunduklarını ifade etti. Bu yaklaşımın da çocuklara verdikleri önemi göstermesi açısından önemli olduğuna değinen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, yaz spor okulu ile çocukları, çevrenin kötü alışkanlıklarından uzak tuttuklarının da altını çizdi.

Başkan Tütüncü, yıllardır özlemini çektiği tam olimpik standartlara sahip yüzme havuzu Antalya’ya kazandırdıklarını kaydederek, ‘Bununla birlikte burada her yaştan insanımızın bir şeyler bulabileceği bir yaşam alanı oluşturduk. Gençlerimiz için yeni dönemde de yeni projelerimiz, yeni yüzme havuzumuz ve spor komplekslerimizi de inşa edeceklerinin altını çizdi” dedi.

Etiketler: »

Share