logo


Annesiyle tartışan hamile eşini camdan attı!

polisKayseri’de 5 haftalık hamile 1 çocuk annesi Ebru Çimen’in (19) kayınvalidesi K.Ç (53) ile tartışmasından sonra eşi Ferhat Çimen (24) tarafından balkondan atıldığı iddia edildi.

Olay sonrası tutuklanan Ferhat Çimen’in ilk ifadesinde, eşine tokat attığını ve onun da bu yüzden 2 kattaki balkonundan atladığını öne sürdü Olay, Melikgazi ilçesi Yeniköy mahallesi Akyürek sokakta 28 Şubat günü öğle saatlerinde meydana geldi.

Eşiyle 3 yıldır evli olan ve kayınvalidesi K.Ç. ile aynı evde yaşayan Ebru Çimen, iddiaya göre K.Ç ile tartıştı. Polis ve 112 Acil Sağlık ambulansı, yüksekten düşme ihbarı üzerine kavganın olduğu apartmana geldiğinde Ebru Çimen’i yerde yaralı buldu.
Ferhat Çimen ve annesi K.Ç.’nin 2’nci kattan atladığı bbelirtilen 1 çocuk annesi ağır yaralı Ebru Çimen, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. Genç kadın, önce balkondan atladığını, daha sonra ifade değiştirerek, kayınvalidesi ile tartıştığı, eşinin de kendisini balkondan attığını, karnındaki 5 aylık bebeğini de bu yüzden kaybettiğini söyledi. Polis, ifade değişikliğinden sonra Ferhat Çimen’i gözaltına aldı.

Ferhat Çimen’in ilk ifadesinde, eşiyle annesinin tartıştığını, bunun üzerine eşine tokat attığını, o nedenle de onun balkondan atladığını söyledi. K.Ç. de gelininin kavgada kollarını ısırdığını ileri sürdü. Ferhat Çimen, eşini balkondan attığı iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu. Hastanede tedavisi devam ettiği belirtilen Ebru Çimen’in bebeğini kaybettiği öğrenildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+5 = ?