logo


Anne köpeğe tecavüz edip boynunu kırdılar!

köpek

Sosyal medyada ortaya çıkan fotoğrafta köpeğe tecavüz edilip boynu kırılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Köpeğin yavrusu annesinin başında uzun süre bekledi

CNN Türk’ün haberine göre, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tecavüz edilen anne köpek daha sonra boynu kırılarak öldürüldü. Öldürülen köpeğin yavrusu annesinin yanında uzun süre bekledi.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta, boynu kırılmış bir köpek ve başından ayrılmayan yavrusu görülüyor. Fotoğrafın İstanbul’un Anadolu yakasındaki Yakacık semtinde çekildiği iddia ediliyor.

Söz konusu fotoğraf, hayvanseverleri ayağa kaldırırken, sosyal medyada bunu yapanların yakalanması için kampanya başlatıldı. Sosyal medyada tartışılan bir diğer şey ise, bu caniliği yapanların yakalandığında nasıl bir ceza ile cezalandırılacağı.
2014 yılında, yine İstanbul’da bu kez Kağıthane ilçesinde köpeğe tecavüz olayı yaşanmıştı. Görüntüleri de ortaya çıkan rezalet, Türkiye gündemini uzun süre meşgul etmişti. Bu olayda, 4 yıl hapis istemiyle yargılanan ‘insan’ sadece 454 TL idari para cezasıyla cezalandırılıp, mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+9 = ?