logo


08 Mayıs 2018

Ankara’da Revlite Lazer Uygulayan Klinik

Revlite lazer, ciltteki kollajen üretimini arttırarak, cildi optimum seviyede yenilemeyi hedefleyen bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak, farklı dalga boylarına sahip ışık enerjisi ile cildin kollajen üretimini arttırmakta, böylece ciltteki canlanma ve yenilenmeyi en üst seviyeye çıkartabilmekteyiz.

Ankara Çukurambar’da bulunan medikal estetik kliniğimizde, Dr. Buket Yıldırım öncülüğünde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Medikal estetik alanındaki akademik geçmişi ve uzmanlığı ile büyük başarılara imza atan Dr. Buket Yıldırım ve tecrübeli ekibimiz ile revlite lazer ve ihtiyacınız olan her türlü medikal estetik çözümlerini sunmaktayız.

Revlite lazer Ankara ve çevresi için sunduğumuz hizmetlerimize güvenebilir ve gönül rahatlığıyla kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Revlite Lazerin Uygulama Biçimi ve İşlem Süresi

Revlite sistemi ile farklı dalga boylarına sahip ısı enerjisini sisteme özgü bir biçimde cilt altına iletmekteyiz. Cilt altına ilettiğimiz bu ısı enerjisi sayesinde, kollajen liflerinin ve ciltte leke oluşumuna yol açan melanin kümelerinin absorbe edilmesini sağlamaktayız. Hedeflediğimiz dokuya ilettiğimiz yüksek güçteki ısı enerjisi, ciltte üst seviyede bir yenilenme sürecini başlatmaktadır. Yüzdeki ince tüylerde de uygulayabildiğimiz etkili bir sistem olan revlite lazer ile bu tüylerden kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Uyguladığımız Isı enerjisi düzeyini, ciltteki problemin niteliğine göre ayarlayabilmekteyiz. Bu sayede, cildin farklı katmanlarında söz konusu olan sorunları, tek seansta ve tek bir sistemle tedavi etmemiz mümkün olmaktadır.

Bu uygulama ile diğer lazer sistemlerine göre daha kısa bir sürede tedavi sağlamaktayız. Revlite lazer Ankara için arayışta olanları kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Kendileriyle gerekli detayları paylaşmamız sonrasında uygun görmeleri halinde, 15 – 30 dakikada tedavi işlemini tamamlarız ve güven içinde kliniğimizden ayrılabilirler.

Revlite Lazer Uygulanması Sonrası Süreç

Gerçekleştirdiğimiz revlite lazer tedavisinin hemen ardından, hastalarımız rutin sosyal yaşantılarına geri dönebilmektedir. Tedavi sonrasında ciltte hafif kızarıklık veya pembelik olması muhtemeldir ancak bu çok normal durumdur. Söz konusu kızarıklık, bir – iki saat içinde geçmektedir.

Hastalarımızın tedavi sonrasında, dikkat etmeleri gereken en önemli unsur, geniş spektrumlu güneş koruyucusu kullanmalarıdır.

FDA onaylı bu sistemle tedavi olarak; taze ve parlak görünümlü bir cilde sahip olmanız mümkün. Tedavi sonrasında; gözeneklerin küçüldüğünü, yaşlılık lekelerinin azaldığını ve cildinizin kazandığı elastikiyeti belirgin biçimde fark edeceksiniz.

Revlite lazer Ankara Bölgesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “www.drbuketyildirim.com” web adresimizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?