logo


Ankara Evden Eve Nakliyat Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ankara evden eve nakliyat konusunda 17 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız sektörde nakliyat konusunda güvenli hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılık hizmeti bilincinde olan ve tecrübeli kadroya sahip olarak hizmet veren firmamız bu hususta oldukça hassas davranmaktadır. Taşımacılık işi son derece özenli bir çalışma gerektirmektedir. Son model araç ve alanında uzman personele sahip olarak Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli için kaliteli taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Toplamda Europatrans olarak 10 nakliye aracı ve 4 asansörlü taşıma ekipmanına sahip olarak her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahip olarak hizmet veriyoruz. Nakliyat konusunda bize güvenebileceğiniz gibi, nakliyat konusunda dikkat etmeniz gereken unsurları göz önüne alarak sorunsuz taşımacılık sağlayabilirsiniz.

Evden Eve Kaliteli Taşıma

Sorumluluğun bilincinde hizmet veren firmamız sorusuz şekilde tüm eşyalarınızı yeni yerinize taşıma garantisi sunuyor. Tüm eşyalarınız hasar almayacak şekilde paketlenerek yeni yerinize aynı gün taşınıyor ve bu sırada hiçbir hasar almaması için tüm önlemler alınıyor. Taşıma işinde en önemli unsur eşyaların doğru şekilde paketlenme işidir. Doğru şekilde paketlenen eşyaların taşıma sırasında zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Aynı şekilde paketlenen eşyalar taşınarak doğru şekilde uygun araçlara yerleştirilmelidir. Bu sayede eşyanın herhangi bir hasar alması önlenmiş olur. Ankara evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli unsur eşyaların sigortalı şekilde taşınmasıdır. Sigorta sayesinde istenmeyen mağduriyetin oluşmasının önüne geçmiş olursunuz.

Ekspertiz Hizmeti

Taşıma öncesinde yapılması gereken ilk kural ekspertiz hizmeti almaktır. Bu sayede taşınmanın gerçek maliyetini öğrenme fırsatı bulabilir ve nakliyat sırasında herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Ücretsiz sunulan ekspertiz hizmeti sizin belirlediğiniz gün ve saatte gelerek size gereken bilgiyi sağlamaktadır. Müşteri müsait olma durumuna göre haber veren ekspertiz, keşif yaparak size tüm sorularınız için cevap sunacaktır. Anlaşmanız halinde ise uygun fiyat garantisi ile sözleşme yapılır. Sözleşmede belirlenen şartlar doğrultusunda gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleşir.

Paketleme Ve Araçlara Yerleştirme

Taşınma işlemi sözleşmede belirlenen gün ve saatte gerçekleşmektedir. Taşınma gününde tam donanımlı araçlar ile müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Taşınacak eşyaların özenli şekilde paketlenme işlemi yapılır, ayrıca demonte işlemi yapılması gereken eşyalar içinde ambalajlama yapıldıktan sonra nakliye aracına büyük bir titizlikle tüm eşyalar sırasıyla yerleştirilir. Dilerseniz asansörlü taşımacılık hizmeti alarak eşyaların mobil asansör ile balkondan taşınmasını sağlayabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sayesinde eşyalarınız kısa süre içinde araçlara yerleştirilir ve taşıma işlemi sağlanır. Yeni yerinize gelindiğinde ise tüm eşyalar aynı şekilde yerleştirilirken montaj işlemi büyük bir titizlikle yapılır ve sorunsuz şekilde müşteriye teslim edilerek nakliyat işlemi bitirilir.

Kurumsal Taşıma Özenli Hizmet

Son derece dikkatli çalışarak eşyalarınızın güvenliğini garanti eden firmamız ile ilgili tüm detayları www.europatrans.com adresinden öğrenerek iletişime geçebilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm bilgiye sahip olabileceğiniz site içerisinde iletişim numaraları ve iletişim formu bulunuyor. İrtibat kurmanız halinde kısa sürede size gerekli ol tüm bilgiye sahip olabilirsiniz. Site içinde firmamızdan hizmet alan müşterileri bilgilerine erişebilir ve diğer hizmetlerimizi inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Araçlarımız ve ekibimiz hakkında genel bilgilere sahip olarak kaliteli taşımacılık işlemleri ile tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca sitede yer alan teklif al formu ile genel bilgiye sahip olabilirsiniz. Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bilgi almanız mümkün. Vermiş olduğunu bilgiler doğrultusunda size kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Kaliteli ve güvenli hizmet almak Ankara evden eve nakliyat firmamız sayesinde oldukça kolay.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?