logo


12 Ocak 2018

Alışılmışın Dışında Bir Firma İle Tanışın

Uçak firmalarının sayısı günümüzde her geçen gün artmaktadır. Çünkü artık uçaklara olan yoğun ilgi kendini iyiden iyiye göstermektedir. Yoğunluğun artması firma sayısının artmasını sağlarken doğal olarak insanlar en uygun bilet fiyatı olanlara da yönelmektedir. Yeni firmalar müşteri çekebilmek ve kendilerini tanıtmak adına bilet fiyatlarında indirim yapmaktadırlar. Ama bunların yanında yıllardır hizmet veren ve kalitesi ile herkes tarafından bilinen firmalar da elbette vardır.  Sunexpresss bu firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni hizmet vermeye başlayan firmaların ucuz bilet kampanyaları diğer firmaları da harekete geçirmiştir. Arada oluşan bu tatlı rekabet doğal olarak yolculara olumlu olarak yansımıştır. Bilet fiyatlarını kontrol ettiğinizde Sunexpress uçak bileti fiyatlarının kalitesine oranla çok uygun olduğunu görecek ve eminiz ki tercih edeceksiniz. Herkes yolculuk günü ve tarihi elli olduğunda her firmanın bilet fiyatlarını gösteren sayfaya girerek ister istemez karşılaştırma yapmaktadır. Çünkü insanlar için fiyatın uygun olup olmaması gayet önemli bir neden olarak karşımıza çıkmaktadır.

Memnuniyetinizin Karşılığını Veriyoruz

Firmalar arasında yaptığınız karşılaştırma sonucunda eminiz ki siz de kendinizi Sunexpress bilet al sayfasında bulacaksınız. Daha önce bizimle yolculuk yapmış biri iseniz zaten ilk tercihiniz olacağımızı biliyoruz. Fakat ilk kez uçak yolculuğu yapacaksanız hakkımızda araştırma yaparak da bize güvenebileceğiniz kanısına varabilirsiniz. Biletinizi ne kadar erken alırsanız uçaklarda o kadar fazla avantaj elde edersiniz. Diğer ulaşım araçlarında olduğu gibi uçaklarda her koltuk herkese aynı fiyatta satılmamaktadır. Bu da yoğunluk ve talebe göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca uçaklarda farklı sınıflar olduğu için de bilet fiyatları farklıdır. Business Class sınıflar uçağın ön bölümünü kaplamakta ve konforu daha farklı olduğu için doğal olarak bilet fiyatı da daha fazla olmaktadır. Sizler ekonomik sınıftan biletinizi alırsanız emin olun ki çok daha uygun fiyata aynı kalite ile uçacaksınız. Sunulan hizmet kalitesi her firmada farklılık göstermektedir. Çalışanların yolculara ilgisi firmalara göre farklılık göstermektedir.

Bilet Fiyatının Uygun Olma Nedenleri

Bilet fiyatlarında olan farklılıklar her yerde kendini göstermektedir. Bazı firmaların konforu diğerlerine oranla çok daha düşük olmaktadır. Bu da insanları memnun olmaktan uzaklaştırır. Bizler hizmet verdiğimiz günden bu yana işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapabilmek adına çalışmaktayız. Gerek pilotlarımız gerekse çalışanlarımız işlerinde son derece deneyimli ve tecrübe sahibi kişiler oldukları için doğal olarak bu özellikleri sayesinde yolculara da güven vermektedir. Uçak yolculuklarında her ne kadar bilet fiyatının uygun oluşu insanları çekiyor olsa da aslında aranan en önemli özellik tecrübe ve güvendir. Bunu da yıllardır sorunsuz bir şekilde hiçbir olumsuz durum ile karşılaşmadan sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışan firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamızda alışkın olduğunuz tüm uçuş sürecini unutun ve bizimle farklı deneyimler yaşamak için siz de tercihinizi bizden yana yapın.


Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?