logo


06 Eylül 2017

Alişan açıkladı: Eda benim hayatımda…

Şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol’la ayrıldığıyla ilgili iddiaları doğruladı. “Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri” dedi.

Ayrılık haberleriyle ilgili iddiları şarkıcı Alişan sosyla medya hesabından doğruladı.

Alişan yaptığı açıklamada:

Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük.

Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.

SÖZÜNÜ TUTAMADI
Alişan geçtiğimiz sene 6 ay içinde evleneceğine dair Cumhurbaşkanı Erdoğan’a söz vermiş, sürenin dolmasına yakın Eda Erol’la evlilik yoluna girmişti.(Milliyet/Cadde)


Etiketler: » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?