logo

03 Kasım 2015

AKP’den Bahçeli’ye teşekkür!

AKP’den Bahçeli’ye teşekkür!

AKP Manisa Milletvekili Recai Berber, MHP’ye oy veren birçok kişinin bu seçimde AKP’yi desteklediğini söyleyerek Bahçeli’ye teşekkür etti.
Berber, MHP’ye oy veren birçok kişinin bu seçimde AKP’yi desteklediğini belirterek, “Bize destek verenlere, Devlet Bahçeli’ye çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde bunlar oldu. Allah bazen ummadığınız yerden destek verir” dedi.

Manisa’da yurt dışı oylarının dağılımıyla birlikte kentteki milletvekili sayısını beşe çıkaran AK Parti’de, sevinç hakim. AKP İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında AK Partililer, seçim sonuçlarırı değerlendirdi. AKP Manisa milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir ve Murat Baybatur ile bu seçimde meclise girmeyi hak kazanan İsmail Bilen, İl Başkanı Zülfikar Gürcan, AKP’li belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer toplantıya katıldı.

BAYBATUR: KİBİRDEN, GURURDAN UZAK BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ

Konuşma yapan AKP Manisa Milletvekili Murat Baybatur, “7 Haziran’da halkın bize verdiği mesajı çok iyi anladık. Kibirden, gururdan uzak bir şekilde çalışacağız. Büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Sandıkları patlattık ama mesuliyetimiz de arttı. 5′inci milletvekili çıkaramadık diye buruk bir sevinç yaşamıştık. Ama yurt dışından gelen oylarla birlikte neticeler değişince zaferimizi kutladık. Bugün bayramımızı yaşıyoruz” dedi.

AYDEMİR: PABUCUN PAHALI OLDUĞUNU HERKES GÖRDÜ

Bir diğer Milletvekili Uğur Aydemir de milletin koalisyonu sandıkta kurduğunu belirterek, seçmenlere teşekkür etti. Aydemir, 1 Kasım seçimlerine ilk günkü aşkla çalıştıklarını dile getirerek, “Vatandaş memleket meselesi’ dedi. Partisini bir kenara bıraktı. AKP’ye destek verdi. 7 Haziran’da yapılan hataları bir daha yapmadık. Kimse rehavete kapılmadı. Pabucun pahalı olduğunu herkes gördü” diye konuştu.

BERBER: 7 HAZİRAN’DA BİRAZ REHAVET VARDI

Büyük bir zafer kazandıklarını söyleyen AKP Manisa Milletvekili Recai Berber de, “Manisa koptu, ayağa kalktı. 7 Haziran’da biraz rehavet vardı. Yurt dışında önemli çalışmalarım oldu. Yurt dışında oy vermeye gitmeyenlerin çoğu AKP’li. 7 Haziran’da ihmal edilen hususa genel merkez ağırlık verdi. Yurt dışındaki bu çalışmalar Manisa’ya 5′inci milletvekilini kazandırdı” dedi. Manisa’ya yurt dışı oylarının dağılımından 24 bin 600 oy geldiğini kaydeden Berber, bu oyların 13 bin 800′ünü AKP’nin aldığını açıkladı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?