logo


17 Ağustos 2015

AKP binasında seks skandalı!

akparti

Kocaeli’de AKP İlçe Başkanlığı binası masasında çekilen çıplak kadın fotoğrafı tüm ilçeyi karıştırdı.

Gebze AKP İlçe Başkanlığı binasında meydana gelen olayda, toplantı masası üzerinde bir kadının çıplak fotoğrafı çekildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltıan alındı. Partiden ihraç edilen 1 kişinin de aralarında bulunduğu 3 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Partiden yapılan yazılı açıklamada ise bunun yıpratmaya yönelik komplo olduğu belirtildi.

HAVA ATMAK İÇİN YAPMIŞ

Kocaeli’de yayınlanan yerel Bizim Kocaeli Gazetesi’nde, ‘AKP binasında seks skandalı’ başlığı ile yayınlanan haber ortalığı karıştırdı. Bir partilinin toplantı odasına kadın getirip masasının üzerinde birlikte olduktan sonra bunu hava atmak amacıyla arkadaşlarına göstermek için kadının çıplak fotoğrafını çektiği ileri sürüldü.

SAVCILIK SERBEST BIRAKTI

Dün gece yayınlanan bu haber üzerine 6 ay önce partinin ilçe gençlik kolu yönetiminden ihraç edilen S.M., kadın arkadaşı D.A. ile B.K. adlı bir kişiyi gözaltına aldı. 3 kişi savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

“AKP’NİN YIPRATILMASINA YÖNELİK KOMPLO”

AKP Gebze İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada ise bunun, “Ak Parti’nin yıpratılması ve kamuoyu önünde küçük düşürülmesi adına yapılan çirkin komplo” olduğu belirtildi. Açıklamada, “Geçmişte kısa bir dönem mahalle teşkilatlarımızda görev yapan iki isim hakkında sorumsuz tavırları ve parti disiplinine aykırı tutumları nedeniyle istifaları istenmiş ve istifaları alınarak parti ile ilişikleri kesilmiştir. Aynı kişilerin partimiz aleyhine kin ve nefret söylemi içinde oldukları, sosyal medya hesaplarında iş bu nefret söylemlerinin dışa vurumunu gösterir paylaşımları olduğu da görülmüştür” denildi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+2 = ?