logo


20 Haziran 2016

AK Partili Misbah Demircan’a Emre Kınay’dan Firuzağa tepkisi

emre kınay

Ünlü tiyatrocu ve oyuncu Emre Kınay, önceki akşam Cihangir’de içki içtikleri için magandaların saldırısına uğrayan plak dükkanı ile ilgili AK Partili Demircan’ın söylediklerine sert bir dille eleştirdi.

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de içki içtikleri için magandalar tarafından tartaklanan plak dükkanı ile alakalı AK Parti Belediye BaşkanıMisbah Demircan’ın söyledikleri karşısında Emre Kınay sert tepki gösterdi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, saldırıya uğrayanları suçlayıp Twitter’dan şunları paylaşmıştı; Tahrik, mekândan yapılan kayıt, olayın oruçla ve yaşam tarzıyla ilişkilendirilmesi ve servisi toplumsal barışa planlı suikasttır.

Emra Kınay, Demircan’a şu soruları yöneltti ve eleştiri getirdi…

2/ @AhmetMisbah mudahaleyi gerekirse kolluk gucleri yapar mahalleli degil.Yarin biri de siz gericisiniz gerekcesiyle sizin evinizi basarsa

3/ @AhmetMisbah o zaman ayni anlayisla cevap verebilecek misiniz toplumda huzuru bozan kendi gibi olmayani doverek cezalandirmayi kendine

4/ @AhmetMisbah hak gorenler kolluk kuvvetleri yerine vandallar olursa ozgurluklerin cizgileri karisir.Vandalizmi kimse hak giremez

5/ @AhmetMisbah Almanya da musluman turk mahallerini kendilerince gerekcelrele yakan nazileri unutmayin vandalizm doner sizi de vurur.

“Baskalarinin ozgurlugunun basladigi yer senin ozgurlugunun bittigi yerdir…” Ancak “…olmayacak ulan…” diye bir ozgurluk alana yok!!!

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+8 = ?