logo


Ailecek Şaşkınız 1080p İzle

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi pek çok eğlenceli film ile beyaz perdede sevenleri ile buluştu. Komedi filmlerinin iki usta ismi olarak anılan ikili, farklı dizilerde de rol aldı. Ancak yaptıkları her iş fazlasıyla beğenildi. Bu bebeğinin hakkını vermek isteyen ikili mart ayında yeni bir film ile sevenlerine merhaba diyecek. İlk Teaser’i yayınlanan ailecek şaşkınız filmi şimdiden binlerce kişi tarafından bekleniyor. Hatta filmin beyaz perdeye düşmesini bekleyemeyenler Ailecek şaşkınız 1080p izle menülerinden fragmanını seyrediyor. Ancak artık film ile buluşmaya çok az kaldı. Martın ilk haftası gösterime girecek filmin şimdiden biletleri satışa çıkartıldı.
İkili Yine Birlikte

Her dizi ya da filmde olduğu gibi bu filmde de ikiliyi yine aynı ortamda ve çocukluk arkadaşı olarak göreceğiz. Başlarından geçen eğlenceli olayları konu aldıkları film izleyenleri gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. Kendilerine has tavırları ve esprileri ile bir başyapıt sunmaya hazırlanan ikiliye pek çok ünlü oyuncu da eşlik ediyor. Ailecek şaşkınız 1080p izle menüleri hazırlanan film için çeşitli dillere çeviri hizmetleri de sağlanacak.

Bu Kez Zenginler

Onları daha çok mütevazi görmeye alışmıştı sevenleri. Ancak bu kez durumlar biraz değişiyor. Aile komedisi çektiklerini söyleyen ikili bu kez hali vakti yerinde olarak izleyicileri ile buluşuyor. Özellikle Ahmet Kural bu filmde zengin bir şirket sahibinin oğlu Ferhat ve şirketin de genel müdürü pozisyonunda. Murat Cemcir ise aynı şirkette finans müdür Gökhan, aynı zamanda Ferhat’ın çocukluk arkadaşı. Ancak ikilinin şirkette pek de sevildiği söylenemez. Çünkü çalışanları üzerinde korku ve baskı yaratmayı seviyorlar. Ancak Ferhat’ın bir restoran sahibinin kızına aşık olması ile işler sarpa sarmaya başlıyor.
Sürekli Hareket ve Eğlence

İkilinin enerjisi filme de yansımış. Şimdiden Ailecek şaşkınız 1080p izle menüleri ile görüntü kalitesi yüksek film izlemek isteyenlere kategori sunan siteler, filmin heyecanına da ses destekleri ile yer vermeye hazırlanıyor. İkiliyi bu filmde sürekli bir heyecan ve aksiyon bekliyor. Bakalım Ferhat restoran sahibinin kızına aşkını nasıl açıklayacak ve başına neler gelecek.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+3 = ?