logo


AĞRISIZ-ACISIZ BÖLGESEL İNCELME VE SELÜLİT TEDAVİSİ ESSTANBUL’DA!

Yüz ve vücut gençleştirme ülkemizde son zamanlarda yaygın olan bir gençleşme yöntemidir. Doğal bir yöntem sayılabilecek,  gençleştirme kremleri, egzersizler ve maskeler kullanılsa bile bu çözümler kalıcı olmamakla birlikte büyük cilt sorunlarına yol açabilecek türdedir. Günümüzde bunun için teknolojik aletler ile tedavi uygulamak daha da yaygınlaşmıştır. Genellikle üst düzey cihazlar ile cerrahi bir müdahale veya ameliyat uygulanmadan kişilerin istedikleri çözüme ulaştığı gözlemlenmiş ve kanıtlanmıştır.

Şenel Plastik Cerrahi kuruluşu olan Esstanbul Güzellik Merkezi kurulmuş olduğu 2007 yılı itibari ile profesyonel bir uzman kadrosuna sahip olup, son teknoloji makineler ile Bağdat Caddesi Suadiye adresinde müşterilerinin yüzlerini güldürmenin gururunu yaşıyor.

Son dönemde özellikle kadınların güzellik anlamında sık rastlanan isteklerinden biri de bölgesel incelmedir. Esstanbul’da müşterilerinin bu isteklerine cevap veren “Lipostar Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi” uygulanabilmektedir. Lipostar ilk seanstan itibaren kendini göstermekte ve bir seansta 3 ila 10 cm incelme sağlanmaktadır. Bunları yaparken ise anestezi kullanılmamakla beraber jel sürülmesine de ihtiyaç duyulmamaktadır. Direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı olmakla birlikte ufak bir iz dahi bırakmaz. Lipostar obezite hastalarına da uygulanabilmektedir. Ancak yüksek tansiyon hastalarına, tip1 diyabet hastalarına, kalp pili olanlara, böbrek rahatsızlığı olanlara, gebelik döneminde olanlara, regl döneminde olan kadınlara, yüksek kolesterolü olanlara ve alerjik diyatezler bulunduranlara uygulanamamaktadır. İncelmesi istenen her yere uygulanabilir. Yağlı bölgeler, karın, uyluk bölgesi, vücuttaki sarkık bölgeler ve göğüs altı gibi bir çok yere daha uygulanmaktadır.

Esstanbul Güzellik Merkezi aynı zamanda “Selülit Tedavisi ve Sıkılaşma” hizmeti de vermektedir. Bu hizmet olası lenf ve kan dolaşımı bozuklukları ve rahatsızlıklar; yaş, kilo ve cinsiyet fark etmeksizin bu rahatsızlıkların oluşumunu önlemektedir. Vücutta oluşan selülitin çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar; hormonal ve dolaşım bozukluklarının getirisi olan selülit dokusu genetik yatkınlık ve kilo sebebiyle kollajen liflerinin gevşemelerinden kaynaklı selülit oluşumudur. Selülit aynı zamanda çevresel faktörlerden bize yansıyabilir. Sigara ve alkol, yanlış beslenme bunlardan birkaçıdır. Selülit sık sık kilo alıp veren, düzensiz, yanlış ve hiç spor yapmayan insanlarda genellikle daha fazla görülür.

Esstanbul’u bölgesel incelme ve sıkılaşma uygulamaları dışında diğer cilt bakım operasyonları için de tercih edebilirsiniz.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?