logo


31 Ocak 2015

AĞRI KESİCİLERE İLAÇ İÇERMEYEN ALTERNATİF FORMÜL BULUNDU

A?RI KES?C?LERE ?LAÇ ?ÇERMEYEN ALTERNAT?F FORMÜL BULUNDUTürk Bilim Adamları, yenilikçi bakış açısı ile uzun süren araştırmalar sonunda Megallux Terapi Kremlerini geliştirdi.

Nanoteknoloji kullanılarak bilinen ağrı kesicilerin karşılaştığı en büyük zorluk olan “uzun ömürlülük” sorununu çözmek amacıyla Megallux Terapi Kremleri formüle edildi. Megallux ürün geliştirme ekibi, ağızdan alınan veya etkileri kısa süren topikal ağrı kesicilere alternatif buldu.Nanoteknoloji alanındaki hızlı ilerlemeler sayesinde, Megallux ürünleri ilaç içermiyor ve doğal özlerle zenginleştirilmiş bir formüle sahipler.

Megallux, yenilikçi ve farklı amaçlar için özel olarak geliştirilmiş üç formülü sahip. Megallux ürünleri, doğal özler sayesinde rahatlatıcı ve gevşetici faydalar sunuyorlar.
Megallux Heat Therapy – Isı Terapi Kremi, Capsaicin Özü ile kas ve eklem problemlerine, Megallux Cool Therapy – Soğuk Terapi Kremi, Mentol ve Kafur ile kramplar, burkulmalar, incinmeler ve basit sırt problemlerinde çözüm sunuyor. Megallux Sensitive Days Therapy – Hassas Günler Terapi Kremi, Mentol, Kafur ve Zencefil Yağı ile kadınların hassas günlerinde regl ağrısına karşı etkili ve kadınların hassas günlerini daha rahat geçirmelerine yardımcı bir ürün.

Megallux, Brezilya’da yetişen Acai çileklerinden ve diğer bitkisel kaynaklardan elde edilen ve antienflamatuar etkisi bulunan Omega 3, 6 ve 9 yağlarından bol miktarda içeriyor. İpeksi, losyon bazlı krem formülleri, birçok ağrı kesici merhemde olduğunun aksine, yüksek nemlendirme özelliğine sahip. Yağ içermeyen formülü ile leke bırakmıyor. Megallux markalı ürünler ilaç ve paraben içermiyorlar.

Detaylı bilgi için: www.megallux.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?
#

AĞRI KESİCİLERE İLAÇ İÇERMEYEN ALTERNATİF FORMÜL BULUNDU” için 2 Yorum

  1. suat bayram : diyor ki:

    Nano teknolojinin gelişimi sayesinde organik ilaç kullanımı giderek artmaktadır. Bu konuda yeniliklerin ilerlemesi ve sağlık sektöründe de bize yararlı ürünler çıkartılması açıkcası çok memnun ediyor. Ayrıca bizleri bu konuda bilgilendirmek için yapılan haber sayfası sitesinde emeği geçen arkadaşlara teşekkürlerimi sunar, başarılar dilerim.

    0
  2. Aydın us : diyor ki:

    Her bir yerimiz ağrıdıpğında ağrı kesici kullanıyoruz. her ilacın azda olsa mutlaka bir zararı bulunmaktadır. Doğal yöntemler ise daha az zararlı.

    0