logo


Adriana Lima ve Metin Hara tekrar bir arada! Bu kez New York’ta

Yazar Metin Hara New York’ta manken Adriana Lima ile birlikte ortaya çıktı. Metin Hara ilk kez birlikte fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştığı sevgilisine ”Sadece bir gülümsemeye tanık olmak için…” notunu düştü

Yazar Metin Hara ile geçen ay Bodrum’da 5 gün aşk tatili yapan manken Adriana Lima, eski sevgilisi olduğu söylenen tenisçi Miltiadis Kastanis’i New York’taki evinde ağırlamış, birlikte görüntülerini sosyal medyaya koymuştu.

Herkes bu görüntülerden sonra Adriana Lima ile Metin Hara’nın ayrıldığını düşünmüştü.

Bu haber geçen hafta POSTA’da yayınlanınca Adriana Lima 11.1 milyon takipçisinin olduğu Instagram’dan şu açıklamayı yapmıştı:

”Aşkım Metin ile hakkımızda dönen dedikoduları duydum. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım Miltiadis. Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası. Sizden ricam Metin ile mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.”

Adriana Lima Instagram’dan yaptığı İngilizce açıklamaya POSTA’daki haberin küpürünü de eklemişti.

Ayrılık ve aldatılma konularını yalanlayan ve ilişkilerinin yolunda gittiğini söyleyen Metin Hara ‘bekleyin’ mesajı vermişti.

”SADECE BİR GÜLÜMSEMEYE TANIK OLMAK İÇİN…”

Ve Metin Hara New York’ta, Adriana Lima ile birlikte ortaya çıktı. Metin Hara ilk kez birlikte fotoğrafını paylaştığı sevgilisine ”Sadece bir gülümsemeye tanık olmak için…” notunu düştü.

İŞTE METİN HARA’NIN O PAYLAŞIMI:

Kaynak:Posta

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?