logo


Acun Medya’dan büyük rezaletin açıklaması!

ütopyaAcun Ilıcalı ‘nın kanalı TV8’de yayınlanan Ütopya programında mastürbasyon rezaleti yaşandı. Ütopya ‘da Semih sevgilisinin kucağına uzanıp mastürbasyon yapınca rezillik ekrana yansıdı. Acun Medya’dan olaya ilişkin açıklama geldi.

TV8’de yayınlanan Ütopya ‘dan ekrana taşan Semih Öztürk ‘ün mastürbasyon yaparken kameralara yansıyan video görüntüsü ortalığı karıştırdı. Sosyal medyada Acun Ilıcalı ‘nın kanalına tepki yağarken olay tam anlamıyla ‘rezalet’ olarak nitelendi.

TV8 kanalında yayınlanan ‘Ütopya’ 24 saat internet üzerinden de izlenebiliyor. İşte o anlardan birinde Ütopya ‘dan kameralara inanılmaz bir görüntü yansıdı. Sevgilisi Kurretülayn ‘ın kucağına uzanan Semih Öztürk skandal yaratan bir ‘edepsizliğe’ imza attı.

Semih Öztürk sevgilisinin kucağında uzanmışken üzerine çektiği örtünün altında mastürbasyon yaptığı bir anlığına ekrana yansıdı. Youtube’a düşen bu görüntüleri izleyenler gözlerine inanamazken, videonun altına içeriğinde sert ifadelerin yer aldığı çok sayıda yorum yapıldı. (internethaber)

ACUN MEDYA’DAN AÇIKLAMA

Acun Medya tarafından haberle ilgili yollanan açıklama ise şöyle:

‘ÜTOPYA’DA SKANDAL’ ve benzeri başlıklar ile ‘Ütopya’ adlı Programda yarışmacı Semih Öztürk’ün uygunsuz hareketlerde bulunduğu ve bu görüntülerinde televizyonda yayınlandığı yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. ŞİRKETİMİZİN YAPIMCISI OLDUĞU VE TV 8 TELEVİZYONUNDA YAYINLANAN ANILAN PROGRAMDA ASLA SÖYLENDİĞİ ŞEKİLDE BİR OLAY YAŞANMAMIŞ VE BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ TELEVİZYONDA HİÇBİR ZAMAN YAYINLANMAMIŞTIR.

Herhangi bir inceleme yapılmadan ve gerç olup olmadığı sorulmadan bu şekilde sansasyon yaratacak haberler yapılması ve yayılması şirketimizin ticari itibarına saldırı teşkil etmektedir.

Hukuka aykırı ve gerçek olmaya bu haberi hazırlayanlar hakkında hukuki süreç başlatılmıştır. Bu nedenle internet sitenizde yayınlanmakta olan bu asılsız haberlerin içerikten çıkarılmasını 5651 Sayılı Yasanın 9.md uyarınca talep ederiz.

ACUN MEDYA PRODÜKSİYON VE REKLAM HİZMETLERİ A.Ş.

ütopya

Kaynak:Cumhuriyet

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+10 = ?