logo


Acun Ilıcalı, Muhammed Ali’nin ölüm haberini verdi, yarışmacılar yıkıldı

acun-ilicali-muhammed-ali-nin-olum-haberini-verdi-yarismacilar-yikildi-1465306800

Survivor’da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler. Finale adım adım yaklaşırken her iki takımda bir kez daha parkura çıktılar. Kazanan taraf yine ünlüler takımı olurken, gönüllülerden bir isim daha potaya girdi. Acun Ilıcalı programda Muhammed Ali’nin hayatını kaybettiğini açıkladığı anda ise yarışmacıların gözleri dolu.

Survivor 2016 89.bölümüyle dün akşam ekranlarda geldi. Son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı karşı karşıya geldi.Geçen hafta dokunulmazlık oyununu ünlülerin kazandığı yarışmada dün akşam gülen taraf yine ünlüler takımı oldu. 10’a 5’lik bir skorla kaybeden Gönüllüler’de bir isim daha eleme potasına girdi.

İlk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Gönüllüler takımı 3 oyla Serkay’ı eleme potasına sokmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Efecan’ın ismi otomatik olarak 2. eleme adayı olarak belirlendi.

ACUN ILICALI O HABERİ PAYLAŞTI TÜM YARIŞMACILAR YIKILDI
Dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’nin tişörtünü giyerek yarışmayı sunan Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüler’e ünlü boksörün hayatını kaybettiğini açıkladı. Bu haberi duyan yarışmacılar adeta yıkıldı. Atakan ise tüm dünyaya örnek olan Muhammed ali için “Gözlerim doldu şu anda. Tüm dünya için bir efsaneydi. Hani bir söz var ‘Yeteneğin seni şampiyon yapar, şampiyon kalmanı sağlayan ise karakterindir’ Muhammed Ali de her zaman şampiyon kalacaktır. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+3 = ?