logo


Acil Tıp Ambulans Şimdi Muğla ve Aydın’da Hizmet Veriyor

İzmir’de bulunan ve hızlı olmayı ilke edinen firmamız sayesinde bugüne kadar bir çok hastayı zamanında ve güvenli bir şekilde hastanelere yetiştirmeyi başardık. Deneyimli kadromuz ve hemen her hastanenin yerini çok iyi bilen şoför ekimiz sayesinde hastalar hiç vakit kaybetmeden sağlık hizmetini profesyonel bir şekilde almaya devam etmektedir. Ambulans hizmetleri konusunda kendini sürekli yenileyen ve kaliteli hizmet sunmayı temel misyon olarak gören firmamızın yeni hizmet noktası olan Muğla ambulans ve Aydın özel sağlık hizmetleri sayesinde artık bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızda kaliteli bir sağlık hizmeti alma fırsatına sahip olmaktadır 2015 yılında kurulan ve sürekli gelişen Acil Tıp Ambulans firmamız günün her saatinde, ihtiyacınız olan her an ulaşabilirsiniz. Resmi olarak gerekli izinlere sahip olan firmamız en gelişmiş ambulans hizmetini yurdun dört bir yerinde sunmaktadır.

Neden Acil Tıp Ambulansı Tercih Etmelisiniz?
Acil durumda hastanız olduğunda saniyeler bile oldukça önemlidir. Tam donanımlı bir şekilde hazır bekleyen ve tecrübeli çalışanlara sahip olan ambulans firmalarını tercih etmeniz hayati önem taşımaktadır. Adresinize en kısa zamanda gelecek olan ambulans sayesinde en yakın ve en donanımlı hastaneye gitmeniz sağlanacak ayrıca yol boyunca hastaya gerekli müdahaleler yapılarak hastanın sağlık durumu iyi hale getirilmeye çalışılacaktır. Firma olarak Aydın ambulans hizmetleri konusunda yapacağınız tercih acil durumda olan hastanızın durumunu doğrudan etkileyecektir. Bu nedenle bizimle iletişime geçebilir ve oldukça kısa süre içinde ambulans hizmeti alarak sağlık kuruluşuna hızlıca gidebilirsiniz. Tüm yatırımını alt yapısına yapan firmamız bünyesinde çalışan pek çok başarılı personel ve teknik ekipman ile size bir ambulans hizmetinden fazlasını sunmaktadır.

Hizmet noktalarını Türkiye’nin her noktasına taşımayı hedefleyen Acil Tıp Ambulans başta Aydın ve Muğla olmak üzere şuanda tüm Ege bölgesine özel sağlık hizmetleri kapsamında ambulans servisi sağlamaktadır.

Firma Bilgileri
Adres ( Merkez ) : Adres : İmbatlı Mah. 6076 Sk. No:4 Mandalin İş Merkezi K:1 D:3 Örnekköy – Karşıyaka – İZMİR
Telefon : 0 (232) 372 66 60
Mail : info@aciltipambulans.com.tr
Web : http://www.aciltipambulans.com.tr/

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?