logo


03 Ocak 2017

7/24 Günlük Kiralık Daireleri Artık Daha Uygun

Son dönemlerde otel ve pansiyon gibi konaklama yerlerine alternatif olarak tercih edilen bir sistem olan günlük kiralık evler; iş seyahatleri, yurt içi konaklamalar, arkadaş toplantıları gibi birçok sebeple tercih sebebidir.

Kalacak yer aradığınızda; kolay bir şekilde internet üzerinden yapacağınız bir arama sonucunda birçok günlük kiralık ev ilanı karşılaşabilirsiniz. Bu ilanlar arasından, yalnızca güvenilir bulduğunuz ilan sahipleri ile iletişime geçmelisiniz.

Günlük kiralık ev hizmeti verenler, 2 gruba ayrılır:

Kurumsal olarak bu hizmeti verenlerin mali kayıtları bulunur. Fiyat açısından yüksek olsa da evler internette yayınladıkları fotoğraflarla aynıdır.

Kişisel olarak bu hizmeti verenlerin ise mali kayıtları bulunmamaktadır. Evler genel anlamı ile ufak tefek değişiklikler dışında yayınlanan fotoğraflarla aynıdır. Ancak, emin karar vermemeli ve size güven vermiyorsa tercih etmemelisiniz.

Günlük kiralık ev tercihinizde, kiralayan kişiye güven duymadan ve kiralayacağınız evi görmeden ödeme yapmamanız doğru olacaktır. Önemli detaylardan biri de; daha sonra kötü bir sürpriz yaşamamak için ücret konusunu netleştirmeniz olacaktır.

Sizlere sunmuş olduğumuz günlük kiralık hizmetlerinden ister kısa süreli ister uzun süreli konaklamalarınız için yararlanabilirsiniz. Bir evin içerisinde olması gereken tüm detaylar düşünülerek hazırlanan evlerimizde bulunan eşyalardan bazıları; çift veya tek kişilik yatak, oturma grubu, çalışma masası, buzdolabı, televizyon ve sınırsız internet bağlantısıdır.

Kameralı sitelerde yer alan dairelerimizde geçireceğiniz konaklama süresi içerisinde kendinizi güvende hisseder ve yalnızca konforun tadını çıkarırsınız. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire içerisindeki otomatik kapı sistemleri de kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Merkezi bölgelere yakın konumdaki çeşitli ilçelerdeki günlük kiralık evlerimizde geçireceğiniz konaklama süresinde ulaşım problemi yaşamazsınız.

Sizlere hijyenik durumda teslim ettiğimiz günlük kiralık evlerimizin düzenli temizlikleri, temizlik personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca, evin içerisinde yer alan mobilya ve eşyaları çalışır durumda teslim etmekteyiz.

Konaklama süresi içerisinde yaşayacağınız herhangi bir zorluk karşısında sizlere 7/24 Günlük Kiralık olarak destek sağlarız.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?