logo

25 yıl ceza alınca “Keşke hepsini öldürseydim” dedi

25 yıl ceza alınca

Kocaeli’de 22 yaşındaki Onur Deniz’i öldüren 20 yaşındaki Sefa Yüksel, 25 yıl hapis cezası alınca tepki gösterek, “Bu mu sizin adaletiniz? Keşke gerçekten hepsini öldürseydim de ceza alsaydım” dedi.

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında, Derince’de meydana gelen olayda Sefa Yüksel ile Onur Deniz’in bulunduğu iki grup arasında kavga yaşandı. Sefa Yüksel pompalı tüfekle ateş ederek Onur Deniz’i vurarak öldürdü. Tutuklanan Sefa Yüksel, ‘adam öldürme’ suçundan Kocaeli 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandı.

“HİÇBİR SUÇUM YOK” DEDİ

Karar duruşmasında kendini savunan Sefa Yüksel, “Onur Deniz ile hiçbir husumetim yoktu. Ben evime giderken önümü kesip küfür ettiler, tehdit edip tartakladılar. Olay sırasında hepsi benim üzerime gelirken yere ateş ettim ve olay yerinden uzaklaştım. Sabah öğrendim ki Onur Deniz hayatını kaybetmiş. Keşke o beni öldürseydi de burada o yargılansaydı. Benim hiçbir suçum yok” dedi.

1

Mahkeme heyeti Sefa Yüksel’i 25 yıl hapis cezası ile cezalandırdı. Sefa Yüksel, “Bu mu sizin adaletiniz? Keşke gerçekten hepsini öldürseydim de ceza alsaydım” diyerek karara tepki gösterdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?