logo

2016 Yılının En Beklenen Korku Filmleri

psikolojik_filmlerDabbe 7 ve Siccin 3 filmleri korku filmi kategorisinde yer alan filmlerdir. İki filmde Türk filmi olma özelliğine sahip olup geniş bir izleyici kitlesine hitap etmektedir.
Akıcı bir içeriğe sahip olan iki filmde de izleyiciyi sürükleyen ve korku dolu anlar yaşatan kimi zamanda ne olacağını bilemeden ürperten bir içerik mevcuttur.
Korku filmi sevenler için tasarlanmış olan Dabbe 7 ve Siccin 3 filmleri kaliteli bir oyunculuk ve içerik ile seyircileri beyaz perdeye çekmeyi başarıyor.

Dabbe 7 Filminin Konusu
Korku filmi kategorisinde yer alan Dabbe 7 full izle filminin ayrıntıları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Yapımcısı ve yönetmenini belirlendiği filmin ne zaman vizyona girdiği ve konusu hakkında net bilgilere rastlamak pek mümkün değil. İzleyiciyi şaşırtacak bir filmin ortaya çıkması bekleniyor.
Dabbe serisinin bir önceki filmi olan El Cin’de Şile’de yaşayan genç bir kızın ani bir şekilde kaçırılmasıyla başlayan ve doğa üstü unsurlardan etkilenen bir grup insanın gerilim ve korku dolu olayları anlatılıyordu.
Dabbe 7 filminin konusu hakkında net bir bilgi bulunmamakla birlikte El Cin filminin devamı niteliğinde bir filmin ortaya çıkması bekleniyor.

Dabbe 7 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Korku ve gerilim türündeki Dabbe 7 izle filminin vizyon tarihinin ne zaman gerçekleşeceği bilinmemekle birlikte en yakın zamanda vizyona girmesi bekleniyor. Türkiye’de çekilen filmin yönetmenliğini ise Hasan Karacadağ yapmaktadır.
Hasan Karacadağ Buluntu film türü ile kendine özgü bir tempo yakaladı. Her yıl yeni örnekleri seyircisiyle buluşturan Hasan Karacadağ Dabbe serisiyle pek çok film severi ekranlara bağlamayı başardı.
Dabbe serisinin son filmi olması planlanan Dabbe 7: El Nazar filminin yönetmenliği Hasan Karacadağ üstlenirken filmin yapımcılığını TAFF ve J Plan üstlenmektedir. 2016 yapımı Dabbe 7 filmi uzun metrajlı bir korku filmi olma özelliğine sahiptir.

Siccin 3 Filminin Konusu
Siccin 3 cürmü aşk izle filmi izleyiciyi sürükleyecek ve korku dolu anlar yaşatacak kaliteli bir Türk filmi olarak vizyona girmektedir. Filmin konusu incelendiğinde; Sedat ve Orhan iki çocukluk arkadaşı olarak karşımıza çıkmaktadır.
Orhan yıllar sonra Sedat’ın kardeşine aşık olup evlenir. Sedat’ın bir araba kazası geçirmesi Sedat, Kader ve Sedat’ın oğlu için bir dönüm noktası olacaktır.
Sedat’ın oğlu felç olurken, Kader geçmişini hatırlamamaktadır. Sedat Orhan’ı suçlayarak Orhan’la olan tüm ilişkisini keser. Sedat vicdan azabı duyar ve tuhaf şeyler yaşamaya başlar. Orhan ise Kader’i kaybetmemek için pek çok şey yapacaktır.

Siccin 3 Filmi Hakkında Detaylar

Siccin 3 filmi korku ve gerilim kategorisinde yer alan filmin serisinin üçüncüsü olan ve seyircisiyle Eylül ayında buluşmayı bekleyen bir filmdir.
Muhteşem Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde ilk iki Siccin film serisinin son filmi olan Siccin 3: Cürmü Aşk en büyük aşkın korkuyla buluşması olarak tanımlanıyor. 2016 Eylül ayında vizyona girecek olan korku filmi Siccin 3: Cürmü aşk sevenleriyle buluşmayı bekliyor.

Siccin 3 Filminin Oyuncuları

Korku kategorisinde yer alan Siccin 3: Cürmü Aşk filminin yönetmenliğini Alper Mestçi yapmaktadır. Korku filmi sevenlerin beğenebileceği bir film olan Siccin 3 izle filminin oyuncuları ise; Nevin Efe, Adnan Koç, Cem Uslu, Yavuz Pekdiker, Ömer Musab Küçükler, Elif Baysal, Büşra Apaydın ve Yavuz Çetin’dir.
Filmin senaristi Bekir Acar’dır. Siccin 3 filminin müzikleri Reşit Gözdamla tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliği Serdar Armutlu tarafından üstlenilmektedir. Filmin vizyon tarihi de belli oldu. 2 Eylül 2016 tarihinde Siccin 3 filmi seyirciyle buluşacak.
www.filmexpresi.com

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?