logo


16 yaşında lotoyu kazandı şimdi beş parasız

_17_img_640_36016 yaşındayken 5 milyon lira değerindeki lotoyu kazanan Callie Rogers, hayatının o dönemini lanetlenmiş olarak gördüğünü açıkladı.

10 yılın ardından Rogers, 3 çocuğuyla birlikte sıradan bir hayat yaşıyor. 10 yıl önce lotodan kazandığı 5 milyon lira ile gündeme damgasını vuran Callie Rogers, eline geçen yüklü miktar paranın kendisine sadece mutsuzluk getirdiğini açıkladı.

Kazandığı paradan geriye sadece 2 bin pound (yaklaşık 5 bin lira) kaldığını belirten Rogers, “O zamanlar lotoyu kazanmak için çok gençtim ve paramı nasıl yöneteceğimi bilmiyordum. Bütün paramı estetiğe, partilere ve uyuşturucuya harcadım” dedi. Zengin olmasıyla çevresinin sürekli parasından yararlanmak istediğini söyleyen Rogers, etrafındaki yapay ilişkilerin kendisini gittikçe yalnızlığa ittiğini ve üç defa intihara teşebbüs ettiğini itiraf etti. 26 yaşında olan genç kadın, hemşirelik eğitimi aldığını ve eşiyle sıradan bir hayat sürdürdüğünü anlattı.

‘TATİL İÇİN PARA BİRİKTİRİYORUM’

Önceki evliliğinden iki çocuğu olan ve 180 bin Euro değerinde bir evde yaşadıklarını belirten Rogers, 3 yıl önce tanıştığı eşi Paul Penny’den bir erkek çocuğu olduğunu ve 80 bin Euro değerinde gösterişsiz bir evde yaşadıklarını söyledi.
Closer Dergisi’ne konuşan Rogers, “Artık eskisi kadar zengin değilim ama şu an olduğum kadar mutlu hissetmemiştim. Tatile gitmek için para biriktiriyorum, çocuklarıma paranın değerini bilmeleri için sadece özel günlerde hediye alıyorum” sözleriyle hayatında yeni bir sayfa açtığını açıkladı.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?