logo

14 yaşındaki kızları kaçırılan Anne-Baba dehşet saçtı

haber-detay-935234358-1024x495-580x280 (1)Karabağlar’da 14 yaşındaki kızlarının kaçırıldığını iddia eden anne ve baba, tespit ettikleri eve girerek 2 kişiyi yaraladı. Olayda kız çocuğu da hafif yaralandı.

Alınan bilgiye göre kızları M.A’nın yaklaşık bir hafta önce Abdulkadir E. (33) ve Fuat E. (38) tarafından kaçırılarak alıkonduğunu iddia eden anne Hülya A. ve baba İbrahim A, kızlarının bulunduğu evi tespit etti. Gece yarısı 4154 Sokak Numara 69’daki eve giden anne ve baba, kapıyı kırıp içeriye girdi. Bu sırada yaşanan arbedede Abdulkadir E, kasığından bıçakla yaralandı, Fuat E’nin çenesi kırıldı. M.A ise başından yaralandı.
Yaralılar Katip Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Abdulkadir E’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Kavga sonrası kızları M.A’yı alarak evden uzaklaşan Hülya ve İbrahim A, kızlarını Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirdi.

ANNE KANLI BIÇAKLA HASTENEYE GELİNCE…
Bu sırada acil servis görevlilerinin iddiasına göre Hülya A’nın elinde kanlı bir bıçağı tutarak servise girmesi korkulu anların yaşanmasına neden oldu. Hastaneye gelen takviye polis ekipleri, çifti göz altına aldı. Başındaki yara ayakta tedavi edilen M.A’nın yaşadığı travma nedeniyle uzun süre baygın kaldığı ifade edildi. M.A, daha sonra Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak:Milliyet

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?