logo


14 yaşındaki çocuk aşkı için intihar etti!

14yaşADANA’nın Kozan İlçesi’nde ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki Abdullah Kemal Ayhan, aşkına karşılık bulamayınca kabloyla kendi asarak yaşamına son verdi.

Ayhan’ın, boynuna geçirdiği kabloyla fotoğrafını çekip ‘Senin için ölüyorum’ notuyla Facebook’tan sevdiği kıza gönderdikten sonra intihar ettiği öne sürüldü.

Olay, dün saat 16.30 Taş Mahallesi Jandarma Sokak’taki Ayhan Ailesi’nin inşaat halindeki evlerinin ikinci katında meydana geldi. İddiaya göre, kimliği açıklanmayan bir kızı seven ve sevgisine karşılık bulamadığı için bunalıma giren ortaokul 3’üncü sınıf öğrencisi Abdullah Kemal Ayhan, evin önünde bir süre arkadaşlarıyla sohbet etti.

Daha sonra arkadaşlarının ‘Biz gidiyoruz’ demesi üzerine Ayhan, ‘Siz gidin ben intihar edeceğim’ dedi. Arkadaşları, Ayhan’ın şaka yaptığını düşünerek yanından ayrıldı. Ayhan daha sonra evin inşaat halindeki ikinci katını çıktı ve bir odanın pencerelerini perdeyle kapattı. Daha sonra tavana elektrik kablosu bağlayan Ayhan, kabloyu boynuna geçirdikten sonra cep telefonuyla fotoğrafını çekip ‘Aşkıma karşılık vermedin, seni çok seviyorum. Senin için ölüyorum’ notuyla sevdiği kıza Facebook’tan gönderdi.

Fotoğrafı gören kız, Ayhan’ın ablası A.A.’yı arayarak durumu bildirdi. Evde olmayan A.A. komşularını arayarak, eve gidip, kardeşine bakmasını istedi. Eve gelen komşuları, Ayhan’ın tavana asılı cesediyle karşılaştı.

Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderilen Ayhan’ın cenazesi, otopsi yapıldıktan sonra ailesine teslim edildi. Ayhan, Kozan Mezarlığı’nda gözyaşları arasında defnedildi

Etiketler: » » » » »

Share