logo


12 yaşındaki kız annesini zehirledi!

12-yasindaki-kiz-annesini-zehirledi-ABD’de 12 yaşındaki bir kız çocuğu annesi cep telefonunun elinden alınca, annesini çamaşır suyuyla zehirlemeye kalktı. İlk seferde başarılı olamayınca kız çocuğu annesini tekrar öldürmek istedi.

ABD’nin Colorado eyaletinde12 yaşındaki kız cep telefonunu alan annesini çamaşır suyu ile öldürmeye çalıştı. Annesine kahvaltı hazırlayan genç kız, mikserden geçirdiği meyve içeceğinin içine çamaşır suyu kattı.

Meyve suyunu içemeye kalkan anne, içecekteki garip kokuyu fark etse de ancak kızının bardağı yeni yıkadığını ve iyi durulamadığını düşünüp içeceği içti. Küçük kızının kendisini zehirlemek istediği aklına bile gelmeyen kadın rahatsızlanınca, hastaneye gitti.

TAburcu olduktan 4 gün sonra, kız çocuğu annesinin odasındaki sürahiye çamaşır suyu kattı. Anne, tekrardan çamaşır suyu kokusunu fark edince bir gariplik olduğunu anladı ve kızıyla konuştu.

Kulağa inanılmaz gelse de kadın kızının kendini öldürmek istemesini polise bildirdi. Annesini öldürmeye çalışan kız ıslahevine gönderildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+5 = ?